Niet in deze categorie

Even voorstellen

De kern van Hoefakker is een heel stabiele ploeg. Veel medewerkers werken al 25 jaar of langer bij ons. Ze zijn trots om voor Hoefakker te werken. Als het gaat om boomverzorging zijn we de laatste tijd hard gegroeid. Ons eigen team van boomspecialisten is fors uitgebreid. Maak hieronder kennis met een aantal van onze projectleiders.

A.G. Hoefakker (Arno)
Directeur

Mobiel: 06 – 54 30 87 76
aghoefakker@hoefakker.com

Motto van Arno

‘Samen verwezenlijken we uw groene ambities!’

W.H. Brouwer (Wouter)
Bedrijfsleider

Mobiel: 06 – 51 30 59 36
w.brouwer@hoefakker.com

Motto van Wouter

‘Altijd doen wat je zegt en dan nog wat extra’

A. van Loo (Aalt)
Adviseur / Boomspecialisatie

Mobiel: 06 – 51 21 94 19
aalt@hoefakker.com

Motto van Aalt

‘Het zit in onze genen om iedere klus steeds weer slimmer en beter te doen’

R. de Jongh (Ries)
ETW/Boomtechnisch specialist,
European Tree Technician (ETT),
Onderzoek & Advies

Mobiel: 06 – 22 79 88 04
ries@hoefakker.com

Motto van Ries

‘Ons specialistisch team kan echt alles als het om bomen gaat’

L. Kranendonk (Lex)
Projectleider boomspecialisten en buitenruimte,
Onderzoek & Advies: BVC, Ecologie

Mobiel: 06 – 21 98 20 96
lex@hoefakker.com

Motto van Lex

‘Samen op weg naar een groene Smart City’

M.A. de Ridder (Mark)
Ontwerper / Projectleider hoveniers

Mobiel: 06 – 11 13 04 92
mark@hoefakker.com

Motto van Mark

‘Met de perfecte basis ben je klaar voor de toekomst en hoef je tussentijds nauwelijks iets aan te passen of te veranderen’

B. van der Zee (Brenda))
Particulier Onderhoud

Mobiel: 06 – 45 46 29 42
info@hoefakker.com

Motto van Brenda

‘Afspraak is afspraak. Wij doen wat we beloven op het afgesproken tijdstip’

M. Daalderop (Marianne)
Hoofd Administratie

Telefoon: 030 – 22 01 02 12
m.daalderop@hoefakker.com

Motto van Marianne

‘Van begin tot eind een blije klant’