Niet in deze categorie

Bedrijven – Team specialisten – Team specialisten

Trots op een vertrouwd team

De kern van Hoefakker is een heel stabiele ploeg. Veel medewerkers werken al 25 jaar of langer bij ons. Ze zijn trots om voor Hoefakker te werken. Als het gaat om boomverzorging zijn we de laatste tijd hard gegroeid. Ons eigen team van boomspecialisten is fors uitgebreid. Maak hieronder kennis met een aantal van onze projectleiders.

A.G. Hoefakker (Arno)
Directeur

Mobiel: 06 – 54308776
aghoefakker@hoefakker.com

Motto van Arno

‘De gewone dingen ongewoon goed doen’

W.H. Brouwer (Wouter)
Bedrijfsleider

Mobiel: 06 – 51305936
w.brouwer@hoefakker.com

Motto van Wouter

‘Altijd doen wat je zegt en dan nog wat extra’

A. van Loo (Aalt)
Adviseur / Boomspecialisatie

Mobiel: 06 – 51219419
aalt@hoefakker.com

Motto van Aalt

‘Het zit in onze genen om iedere klus steeds weer slimmer en beter te doen’

R. de Jongh (Ries)
ETW/Boomtechnisch specialist

Mobiel: 06 – 22798804
ries@hoefakker.com

Motto van Ries

‘Ons specialistisch team kan echt alles als het om bomen gaat’

K.G.S. Willemsen (Sjoerd)
Projectleider

Mobiel: 06 – 26899935
Sjoerd.willemsen@hoefakker.com

Motto van Sjoerd

‘Samen er iets moois van maken’

M.A. de Ridder (Mark)
Ontwerper / Projectleider

Mobiel: 06 – 11130492
mark@hoefakker.com

Motto van Mark

‘Met de perfecte basis ben je klaar voor de toekomst en hoef je tussentijds nauwelijks iets aan te passen of te veranderen’

Projectteam Particulier Onderhoud

Mobiel: 06 – 45462942
info@hoefakker.com

Ons motto

‘Afspraak is afspraak. Wij doen we wat we beloven op het afgesproken tijdstip’

M. Daalderop (Marianne)

Hoofd Administratie

Telefoon: 030 – 2201021
m.daalderop@hoefakker.com

Motto van Marianne

‘Van begin tot eind een blije klant’